مشترک سايت شويد!

    ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد. در صفحه باز شده کد امنيتي را وارد، و پس از تکمیل درخواست بر روي لينک فرستاده شده به ايميل خود کليک نماييد :

آیا از سرعت دانلود فایلها از سرور سایت راضی هستید؟

11

[VIP] مجموعه ای بی نظیر از بهترین آثار میکیس تئودوراکیس (Mikis Theodorakis) + کاورها

دانلود با فرمت MP3
دانلود با فرمت FLAC

Mikis Theodorakis - Ta Megala Ergo (Major Projects) Box-Set

 Title: Greatest works, Mikis Theodorakis (9 CD)

Composed By: Mikis Theodorakis

Genre: Folk, Soundtrack, Classical Music

Format, Bitrate: FLAC Lossless / MP3 320 kbps

Year Of Release: 2008

Total Time:06:30:45

Label: Kathimerini

Country: Greece

 

شامل موسیقی فیلم های Z ، حکومت نظامی، سرپیکو، زوربای یونانی

با دو کیفیت اورجینال FLAC و MP3 320

121

[موسیقی تریلر، VIP] مجموعه آثار گروه Audiomachine

دانلود با فرمت MP3


Audiomachine Discography

[موسیقی تریلر، VIP] مجموعه آثار گروه Audiomachine

Title: Audiomachine Discography
Artists: Audiomachine Group
Format, Bitrate: MP3 256-320 kbps
Style: Soundtrack, Trailer Music, Instrumental, Chor, Epic
Orchestral, Symphonic, Electronic
Total Size[+ 3% Recovery]: 9.56 GB
Number of Albums: 37
Year: 2006-2015
Country: USA

آپدیت شد ...
ویرایش شده توسط: hbk256 - 19 دی 1394, 19:48
دلیل ویرایش: آلبوم Magnus با دو کیفیت اضافه شد!
22

مجموعه موسیقی فیلمهای ماتریکس (The Matrix)، ساخته ی دان دیویس (Don Davis) + کاورها

دانلود با فرمت MP3
دانلود با فرمت FLAC

 

Don Davis - The Matrix Trilogy Soundtrack

 

مجموعه موسیقی فیلمهای ماتریکس (The Matrix)، ساخته ی دان دیویس (Don Davis) + کاورها

 

Title: The Matrix Trilogy Soundtrack

Composed, Conducted By: Don Davis

Orchestrated By: Don Davis, Erik Lundborg, Conrad Pope

Genre: Soundtrack, Score, Modern Classical

Release Date: 1999-2003

Format, Bitrate: MP3 320/ FLAC Lossless

Label: Maverick/Warner Sunset/La-La Land

Country: United States

130

[VIP] مجموعه کامل آثار گروه Two Steps From Hell


دانلود فول آلبوم Two Steps From Hell
Two Steps From Hell - Complete Discography (2006-2014)

[VIP] مجموعه کامل آثار گروه Two Steps From Hell

Two Steps From Hell گروه و کمپانی تهیه کننده موسیقی واقع در لس آنجلس کالیفرنیا است که به وسیله دو آهنگساز به نام های نیک فینیکس (Nick Phoenix) و توماس برجرسن (Thomas J. Bergersen) یعنی دو پایه گذار اصلی آن و با همکاری پیتر پولولانیک و استیون آر گیلمور (گرافیست) در سال 2006 تاسیس شده است. این کمپانی برای تریلر (پیش نمایش) فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و بازی های ویدئویی، موسیقی تهیه می کند.

Group: Two Steps From Hell
Founded, Composed By: Nick Phoenix And Thomas J. Bergersenon
Genres: Trailer Music, Epic, Score, Theme, Classical, Folk, World
Format, Bitrate: Mp3 CBR 128-320 kbps
Labels: Two Steps From Hell
Total Size [+ 3% Recovery]: 5.80 GB
Country: US

آپدیت شد ...
Quarantine - 2014
 
66

[VIP] مجموعه کامل آثار یانی (Yanni) + کاورها



Yanni - Complete Discography, 35 Albums (1984-2012)

[VIP] مجموعه کامل آثار یانی (Yanni) + کاورها

یانی کریسومالیس (زاده ۱۴ نوامبر ۱۹۵۴ - کالاماتا) معروف به یانی، موسیقیدان بزرگ، پیانیست، نوازندهٔ کیبورد و آهنگساز اهل یونان با شهرتی جهانی است. او تاثیرگزارترین موسیقیدان زنده جهان هست.
عمدهٔ موفقیت وی با اجرا کنسرت در آکروپولیس یونان به دست آمده‌است که به عنوان پربیننده ترین و زیباترین کنسرت موسیقی از آن یاد مشود و با فروش ۷ میلیون نسخه، پرفروش‌ترین ویدئوی موسیقی تاریخ بعد از «تریلر مایکل جکسون» است. این کنسرت در ۶۵ کشور جهان پخش شد و نزدیک به یک میلیارد نفر آن را تماشا کردند.

Birth Name: Yiànnis Hryssomàllis
Born: November 14, 1954 (age 58)
Origin: Kalamata, Greece
Genres: Contemporary instrumental,Instrumental, Crossover, New Age
Occupations: Composer, Pianist, Music Producer
Instruments: Piano, Keyboard
Years Active: 1980–Present
Format, Bitrate: Mp3 CBR 320 kbps
Labels: Private Music/Windham Hill/BMG, Virgin/EMI,
Image Entertainment, Yanni Wake/Disney Pearl Series
Total Duration: 34:41:02 min
Total Size [+ 3% Recovery]: 5.06 GB

[VIP] مجموعه کامل آثار گروه کوسکو (Cusco)



Cusco - Complete Discography

[VIP] مجموعه کامل آثار گروه کوسکو (Cusco)

Title: Complete Discography
Artist [Band]: Cusco
Release Date: 1980-2005
Format, Bitrate: Mp3 192-320 kbps
Style: New Age, Electronic
Total Size: 2.36 Gb
قبلی بعدی
انتقال به اول صفحه © Copyright © 2009-2014 Meaning Of Music All Rights Reserved.
استفاده از مطالب این سایت فقط با ذکر مستقیم لینک منبع مجاز می باشد!