sample21

آرشیو موسیقی متن

sample21

موزیک ویدیو

sample21

اخبار موسیقی

sample21

نقد و برررسی

sample36

رامین جوادی

sample36

جیمز نیوتون هوارد

sample36

انیو موریکونه

sample36

کلینت منسل

sample36

توماس نیومن

sample36

الکساندر دسپلات

sample36

آلان سیلوستری

sample36

برایان تایلر

sample36

جان ویلیامز

sample36

هاوارد شور

sample36

هانس زیمر

sample36

نام موسیقی: آلبوم موسیقی فیلم ارابه های آتش (Chariots Of Fire)، برنده جایزه اسکار 1982، شاهکاری از ونجلیس (Vangelis) + کاورها
تاریخ انتشار: 15 اسفند 90
تعداد دانلودها: 9639 مرتبه
کلمه عبور: www.soundtracks.ir


خرید اشتراک سایتVangelis - Chariots Of Fire Soundtrack

آلبوم موسیقی فیلم ارابه های آتش (Chariots Of Fire)، برنده جایزه اسکار 1982، شاهکاری از ونجلیس (Vangelis) + کاورها

Album: Chariots Of Fire
Composer: Vangelis
Style: Soundtrack, Score, Instrumental
Released: April 1981
Format, Bitrate: Mp3 128 KB
Duration: 42:03
Label: Polydor / Umgd


ونجلیس در اغلب کارهای خود مسئولیت ساخت قطعه، تنظیم و اجرا را خود بعهده می گیرد، او از روشی که بنام روش سیال از آن یاد می کند به ترکیب صداهای سازهای الکترونیک و اکوستیک می پردازد. ترکیب و میکس استادانه این صداها بیانگر آن است که ونجلیس در هر دو عرصه هنری و فنی (مهندسی صدا) دارای مهارت های بسیار می باشد.
همکاری او با فیلمسازانی چون فردریک روسیف (Frederic Rossif) در فیلم مستند L'apocalypse des Animaux، کوریوشی کوراهارا (Koreyoshi Kurahara) در فیلم Antarctica، کوستا گاوراس (Costa-Gavras) در فیلم Missing ، رومن پولانسکی (Roman Polanski) در فیلم سینمایی Bitter Moon و فیلم نیمه مستند Cavafy ساخته یانیس اسماراگدیس (Yannis Smaragdis) و همچنین با ژاک کوستو (Jacques Cousteau) اقیانوس شناس در فیلم We Cannot Permit و فیلم Cosmos کارل ساگان (Carl Sagan) ستاره شناس، موجب شد تا او بتواند جنبه های مختلف کار خود را توسعه دهد.
او با دانشمندان زیادی از جمله دانشمندان فضایی NASA جلسات بسیاری برگزار کرد و در در نهایت به آواهایی دست یافت که به طور باور نکردنی با دیدگاههای این دانشمندان همسو بود و نتیجه کار بسیار درخشان شد، بله او توانست به موسیقی اعماق اقیانوس ها و فضا دست پیدا کند.
اما آنچه ونجلیس را به یک ستاره بین المللی تبدیل کرد، دستاوردهای او در زمینه موسیقی متن فیلمهای سینمایی ارابه های آتش (Chariots of Fire) ساخته هیو هادسن (Hugh Hudson) و دو فیلم رایدلی اسکات (Ridley Scott) بنامهای Blade Runner و فتح بهشت (1492 - Conquest of Paradise) بودند.
ارابه های آتش برنده جایزه اسکار بهترین موسیقی متن اوریژینال 1982 و فتح بهشت برنده صفحه طلایی و پلاتینی در 17 کشور اروپایی شدند. Blade Runner از نظر بسیاری از دست اندرکاران یکی از بهترین فیلمهای قرن و موسیقی آن هم به همان اندازه بی نظیر و جادویی است. توانایی او در بیرون کشیدن احساسات عمیق و گاهی درد آور انسانی از ابزاری چون سینتی سایزر، حس و حال غریبی در این فیلمها به وجود آورده است و بار دیگر استادی ونجلیس را در ترکیب معجزه آسای آواهای الکترونیک و لرزه های روح بشر به اثبات میرساند. این قابلیت بی نظیر، بیش از هر توانایی دیگری موجب حضور درخشان و مدام او در اوج بوده است (به نقل از گفتگوی هارمونیک) .


Track List:
01 Titles
02 Five Circles
03 Abraham's Theme
04 Eric's Theme
05 100 Metres
06 Jerusalem
07 Chariots of Fireدسته: Vangelis
به اشتراک بگذارید:
پست های مرتبط:
دیدگاهی بنویسید:
 1. واقعاً موسیقی زیبا و جالبی داره
  کلاً کارهای ونجلیس و موریکونه و امثالهم که دیگه جزء پیرهای موسیقی شناخته میشن حرف نداره

  توصیه من به اونهایی که این آلبوم رو گوش نکردن اینه که حتماً دانلودش کنن .
 2. аdmin جان نمی دونم چطوری باید ازت تشکر کنم، مدت ها قبل ترک 3 این البوم رو جایی شنیده بودم و خاطرات خوبی ازش داشتم، امروز که یه بار دیگه شنیدمش یاد اون دوران افتادم.
  بسیار بسیار ممنون و سپاسگذارم
 3. بسیار عالی
 4. Abraham's Theme شاهکار موسیقی !
 5. ممنان
 6. بسیار عالی
 7. شاهکار
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.